معرفی

با ماشینهای پروازی جت فلایر تعریفی جدید از هیجان را برایتان به ارمغان آورده ایم. تلفیقی از قدرت و سرعت را در عین پروازی بر فراز آب تجربه خواهید کرد.مکین دریا در راستای اهداف خود در بروز کردن مقوله گردشگری دریایی موفق به کسب نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی آلمانی جت فلایر در ایران گردید و اکنون شما می توانید برای سواحل خود یا استفاده شخصی با قیمتی همانند کمپانی مبدا و خدمات پس از فروشی که همیشه نقطه قوت مکین دریا بوده این دستگاه را داشته باشید.

مکین دریا تنها نماینده این کمپانی در ایران بوده و هیچ کمپانی دیگری در ایران نمی تواند ادعای نمایندگی جت فلایر را بکند چون تمامی پرسنل در کمپانی اصلی آموزش دیده و گواهینامه مربی گری را دریافت نموده اند و ما آموزش شما از صفر تا صد را به همراه خرید هر محصول وظیفه خود می دانیم

 

در ژانویه 2009 محصول توسعه یافته شرکت JETLEV-FLYER که توسط شرکت MS WATER SPORTS آلمان ساخته شد تعجب و تحسین رسانه های عمومی و بین المللی را به خود جلب نمود.

ماشین های پرواز این شرکت ترکیبی از قدرت و طراحی منحصر به فرد می باشد و با مکش آب به فرد این قدرت را می دهد تا یک پرواز کنترل شده و همراه با تعادل را تجربه نماید.

برای امنیت بیشتر در تولید دستگاه ها از بهترین مواد اولیه و بهترین مهندسین آلمانی استفاده شده است. تکنولوژی بکار رفته در این دستگاه به شما این امکان را می دهد که مانورهای پروازی عالی در برای بالای سطح آب و حتی مانور در زیر سطح آب را داشته باشید.

با تمام این اوصاف یادگیری کار با JETLEV-FLYER بسیار آسان است و مشتریان ما توسط کادری مجرب تعلیم داده می شوند.

مارینا کاسپین

منطقه آزاد انزلی، فاز گردشگری

09059811800

013-91034041