دوره های آموزشی مدرسه بادبانی

CASPIAN SAILING SCHOOL COURSES

خرید ، فروش قایق تفریحی و تفریحات دریایی در ایران ، تفریح دریایی در تهران انزلی و کیش

 

 

دوره پایه بادبانی :

کاتاماران بادبانی هوبی کت از پرطرفدارترین و قدیمی ترین شناورهای بادبانی این کلاس هستند که درگذشته در المپیک هم حضور داشتند. یادگیری اصول پایه بادبانی برای همه ورزشهای این رشته مشترک است و مدرسه بادبانی مارینا کاسپین با قایق های بادبانی هوبی کت ۱۵ و هوبی کت ویو (wave) در کارگاهای دو روزه این اصول پایه را به شما آموزش می دهند و شما را برای فراگیری سایر رشته های بادبانی یا دوره های پیشرفته بادبانی آماده می نمایند. یادگیری جهت های باد و باد شناسی، قطعات قایق های بادبانی و همچنین انجام مانور های اولیه (تک و جایب) از سر فصل های این دوره هستند.

 

 

 

دوره پیشرفته بادبانی:

بعد از فراگیری اصول پایه بادبانی، میتوانید برای کلاسهای آموزش پیشرفته این رشته ثبت نام کنید. مدرسه بادبانی مارینا کاسپین با داشتن قایق های مسابقه ای هوبی کت ۱۶ در دوره پیشرفته به شما قایقرانی سریع با قایق های بادبانی و همچنین اصول اولیه مسابقات را آموزش میدهد. سایر سر فصل های این دوره فراگیری مانورهای حرفه ای با این قایق ها و همچنین یادگیری موقعیت کپ سایز (برگرداند قایق به موقعیت دریانوردی) می باشد.

خرید ، فروش قایق تفریحی و تفریحات دریایی در ایران ، تفریح دریایی در تهران انزلی و کیش
خرید ، فروش قایق تفریحی و تفریحات دریایی در ایران ، تفریح دریایی در تهران انزلی و کیش

 

 

ویند سرف:

یکی از ورزشهایی که در چندین سال اخیر بسیار پرطرفدار شده و خیلی از ورزشکاران به آن روی آورده اند ویندسرف می باشد.

از آنجا که در این رشته ورزشی بادبانی بروی تخته ای شناور بروی آب نصب شده است اصول آن با تمام رشته های بادبانی مشترک می باشد. این رشته ورزشی هم برای فعالیت ورزشی حرفه ای در سطح المپیک مناسب است هم برای فعالیت های ورزشی متفرقه و تفریحی و فقط بنا به نوع استفاده سایز بادبان ها و اندازه بورد تغییر می کند. لذا از سنین پایه با بادبانهای بسیار کوچک تا ورزشکاران المپیکی با بادبانهای بسیار بزرگ می توانند اموزشهای لازم را در این باشگاه دریافت نمایند.مدرسه بادبانی مارینا کاسپین با داشتن بوردهای ۱۰٫۷ از برند رد پدل بهمراه بادبانهایی از سایز ۲٫۵ تا ۴٫۵ و همچنین داشتن شبیه ساز آموزش ویندسرف این رشته را بسیار حرفه ای و اصولی به شما آموزش می دهند.

 

کایت بوردینگ:

یکی از فعالترین شاخه های ورزشهای بادبانی در ایران می باشد که مربیان و ورزشکاران خوب و حرفه ای در آن فعالیت می کنند.

با وجود شرایط مناسب باد در این منطقه و همچنین المپیکی بودن این رشته ورزشی، کایت بوردینگ نیز یکی از مهمترین دوره های آموزشی این باشگاه می باشد که در شمال ایران فقط در این باشگاه تدریس می شود. آموزش به علاقه مندان و یافتن استعداد های خوب در این رشته و معرفی به تیم ملی از مهمترین اهداف تیم کایت بوردینگ باشگاه مارینا کاسپین می باشد. اصول اولیه بادشناسی در این رشته نیز با سایر شاخه های بادبانی مشترک بوده و بعد از کلاسهای تئوری، تمرین با تجهیزات در ساحل و سپس در داخل آب انجام می شود.

خرید ، فروش قایق تفریحی و تفریحات دریایی در ایران ، تفریح دریایی در تهران انزلی و کیش
خرید ، فروش قایق تفریحی و تفریحات دریایی در ایران ، تفریح دریایی در تهران انزلی و کیش

 

پدل بورد:

شاید به جرات بتوان این رشته را پر طرفدارترین ورزش دریایی نامید که هم برای فعالیت های تفریحی مناسب است هم برای ورزش حرفه ای و قهرمانی. وجود مسابقات بین المللی فراوان سبب شده روز به روز بر تعداد ورزشکاران این رشته افزوده شود. طیف وسیع اندازه بورد ها در این رشته نیز سبب شده از سنین پایه تا بزرگسال بتوانند این رشته ر ا دنبال کنند. مدرسه بادبانی مارینا کاسپین با همکاری انجمن این رشته ورزشی دوره های آموزشی در همه سطوح برای ورزشکاران و مربیان برگزار می نماید.وورک شاپ های این رشته همه روزه در مدرسه بادبانی مارینا کاسپین دایر می باشد ودر آن پس از یک آموزش تئوریک کوتاه به آموزش اصول ایستادن بروی بورد و حفظ تعادل سپس روش صحیح پارو زدن میپردازیم.

 

 

 

اسکی روی آب:

یکی از قدیمی ترین رشته های ورزشی دریایی در ایران می باشد که مربیان خوب و ورزشکاران بسیار فعالی در آن وجود دارند که بعضا سابقه کسب مدالهای بین المللی نیز در سطح اسیا را نیز داشته اند. ویک بورد و اسلالوم و رشته های دیگر این ورزشها همگی در سبد آموزشی این باشگاه قرار دارند و همچنین با وجود داشتن مارینا، قایق های مناسب و آماده بکار و اسکله اختصاصی برای قایق ها میتوان اردوهای آماده سازی ملی را نیز در آن برگزار نمود. در مدرسه بادبانی مارینا کاسپین این دوره ها بصورت کارگاهای دو روزه برای همه شاخه های این رشته برگزار می شود.

خرید ، فروش قایق تفریحی و تفریحات دریایی در ایران ، تفریح دریایی در تهران انزلی و کیش

ثبت نام دوره ها:

علاقه مندان جهت ثبت نام در هر کدام از دوره های مورد نظر خود کافیست با شماره تلفن ۰۹۰۵۹۵۱۱۸۰۰ تماس گرفته یا به مارینا کاسپین واقع در منطقه آزاد انزلی فاز گردشگری و تجارت مراجعه نمایند.