لانژ ساحلی مارینا کاسپین با مجموعه های مختلف فست فود، کافی شاپ و غذای سلامت در محیطی آرام و در فضایی مدرن و مفرح همراه با بهترین نوشیدنی های سرد و گرم از قبیل انواع اسموتی، شیک، آبمیوه های طبیعی، اسپرسو، کاپوچینور، لاته، و … و فست فود با انواع ساندویچ های لذیذ با طعمی متفاوت  جهت رفاه حال گردشگران در حال فعالیت می باشد.

 

یکی از بهترین و پرطرفدارترین قسمتهای مارینا کاسپین لانژ ساحلی آن می باشد که در حال حاظر تنها لانژ ساحلی شمال کشور می باشد. پس اگر قصد دارید اوقات استراحت خود را چشم انداز زیبای ساحلی سپری کنید و در عین حال از خدمات غذا و نوشیدنی در کنار دریا لذت ببرید باید به مارینا کاسپین سر بزنید.

حتی در ساعات پایانی شب نیز میتوانید  به لانژ ساحلی مارینا کاسپین آمده و مدتی را در آرامشی بی نظیر آن استراحت کرده و در کنار استفاده از خدمات غرفه های ساحلی این لانژ از شنیدن یک موزیک خوب در کنار دریا لذت ببرید.

 

لانژ ساحلی مارینا کاسپین  شامل مجموعه های زیر میباشد:

۱- Green Marine :غذای سلامت

۲- Red Marine :فست فود

۳- Blue Marin :کافی شاپ

همچنین اگر برای انجام تفریحات یا گشتهای دریایی به مارینا کاسپین آمدید میتوانید درخواست کنید تا خدمات غذا و نوشیدنی برایتان داخل آب سرو شود تا همزمان از تفریح دریایی و یک نوشیدنی خنک لذت ببرید.

لیست منو لانژها