معرفی برند پرستیژ (Prestige)

فروش قایق های تفریحی خرید ، فروش قایق تفریحی و تفریحات دریایی در ایران ، تفریح دریایی در تهران انزلی و کیش ماریناکیش و ماریناکاسپین مکین دریا

شرکت مکین دریا نماینده انحصاری شرکت Prestige فرانسه در ایران است. شناورهای بسیار لوکسی با طول بیش از ۱۵ متر که به آنها یات می گویند از محصولات این کمپانی قدرتمند فرانسوی می باشد. تنوع مدل، قیمت های بسیار مناسب، زیبایی، لوکس بودن و درعین حال کارایی بالا از جمله ویژگی های این یات ها است.  مارینای کاسپین در قسمت Showroom خود تعدادی از این شناورهای لوکس را برای فروش قرار داده تا مشتریان بتوانند از نزدیک این محصولات لوکس را ببینند وکیفیت آن را لمس نمایند .

درباره پرستیژ

بیش از ۲۰ سال شناورهای لوکس پرستیژ در زمره پیشگامان این عرصه بوده، و تصور همگان درباره امکانات یک شناور لوکس با توجه به اندازه شناور را به چالش کشیده است. از اولین شناور پرستیژ یعنی پرستیژ ۴۱ در سال ۱۹۸۹ که سه کابین و اتاق خواب داشت تا اکنون که پرستیژ ۷۵۰ وارد بازار شده است این شناورها از همه نظر با سایر رقبا متفاوت بوده و امکاناتی را در اختیار مشتری می گذارد که دیگر تولید کنندگان قادر به ارائه آن نمی باشند. کار کردن با مشهور ترین معماران و طراحان صنایع دریایی مانند مایکل پیترز،ویتوریو گارونی و ژاو فرانسوا دی پرمورل باعث شد تا پرستیژ امروز به ۳ سری متفاوت از قایق ها دست یابد :

۱- فلای بریج

۱- اکسپرس لاین

۳- یات دیویژن

با داشتن آمار بالغ بر ۲۵۰۰ شناور در نواحی مختلف جهان مانند دریای بالتیک، مدیترانه، اقیانوس اطلس، اقیانوس هند، دریای چین و … پرستیژ تبدیل به یک برند بین المللی شده است.