انواع سایبان شناور

در زمانی که قایق تفریحی و شخصی خود را را در فصل گرم سال یا در زمان های بارندگی استفاده می کنید، بهتر است سایبان مخصوص قایق را در جایی که برای اتصال آن روی محصول موجود می باشد، وصل کنید تا نهایت لذت از قایقرانی یا ماهیگیری را داشته باشید.

Bimini Top

از دیگر سایبان مخصوص قایق که بیمینی ها برای هر دومدل قایق(موتوری و بادبانی) موجود هستند. بیمینی برای محافظت از ناحیه  cockpit قایق از آفتاب و باران در حالی که قایق در حال حرکت هست استفاده میشوند. و به پایه هایی که به دور سکان زده میشوند، وصل میشود جنس  پایه ی آن از مواد(آلومینومی یا زد زنگ) می باشند.

ماریناکاسپین

Mooring covers

از دیگر سایبان مخصوص قایق که این کاور ها  از قایق شما چه در خارج از آب و چه در ساحل محافظت میکند.و به طور معمول برایی قایق های با  سقف باز استفاده میشود و از تمام ناحیه cockpit  قایق  شما محافظت میکند و از وارد کردن آسیب های  اشعه ی فرابنفش روی اثاثیه  داخلی  و فایبرگلاس ها جلوگیری میکند، و از باد و

باران محافظت بیشتری میکند.

ماریناکاسپین

Sprayhood

از دیگر سایبان مخصوص قایق که یکی از رایجترین کاورها که از ناحیه سکان و  cockpit ، زمانی که قایق در حال حرکت است محافظت میکند،  Sprayhood به شیشه های جلو  یا جلوی cockpit  به یک arch  توسط بندهای چرمی وصل میشود . معمولا دارای یک پنجره با دید واضح می باشد،  و قسمت عقب و پهلو ها  را شامل  نمی شود  و در مقابل باد و باران و خورشبد محافظ خوبی است.

ماریناکاسپین

 Sun Awnings

از دیگر سایبان مخصوص قایق که مناسب برای کروز های حاوی ناحیه فلای بریج و اتاق سکان قایق های تفریحی و ماهیگیری می باشد.با اضافه کردن یک تیکه کاور به این مدل میتوان برای محافظت از قسمت عقب شناوردراین مدل استفاده کرد.

ماریناکاسپین

T –TOP cover

از دیگر سایبان مخصوص قایق این کاور با طیف از اندازه ها و مناسبترین  قایق های کنسول وسط طراحی شده است،و به وسیله ۴ عدد پایه ی نصب شده دور کنسول ،از تابش نور آفتاب و باران جلوگیری میکند.وبه گونه ای طراحی شده است که میتوان  از چهار جهت  قایق به راحتی استفاده کرد

ماریناکاسپین

وابسته —————————————————————————————————————————————–

استاندارد های بین المللی دریایی
سیستم AIS
انواع لنگر
آشنایی با فندرها
قسمت های شناور
وسایل نجات در دریا
رنگ های ضد خزه
کنوانسیون های دریانوردی دانلود این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.