هدف از احداث مارینا کاسپین،  از یک سو فراهم آوردن مکانی جهت نگهداری و سرویس دهی به شناورهای تفریحی و مالکان آنها در محیطی لوکس و مدرن می باشد و از سوی دیگر سبب میشود تا سرمایه گذاران و علاقه مندان دیگر بدون نگرانی از محل پارک شناور، اقدام به خرید شناور های لوکس تفریحی نمایند.

از انجا که “مارینا کاسپین” نخستین مارینا و یات کلاب  شمال کشور  می باشد، تاثیر زیادی  بر جذب علاقه مندان به خرید یا اجاره شناورهای لوکس شخصی داشته و همچنین کمک شایانی نیز به مالکین شناوری مینماید که تا کنون مکانی برای پارک و نگهداری طولانی مدت شناورهای خود نداشته اند. با امکانات و خدماتی که در این مارینا ارائه می شود دیگر نیاز به ” به آب اندازی ” یا ” از آب گیری ” شناور برای هر سفر کوتاه دریایی نیست و شناور همیشه در محل پارک خود در مارینا برای استفاده آماده می باشد. همچنین مالکین میتوانند از بابت نگهداری و سرویس های فنی نیز که به طور منظم ومداوم برای تمام شناورها در مارینا انجام می شود نیز استفاده کنند.

یات کلاب یا همان باشگاه مالکین شناور به مکانی تلقی میشود که علاوه بر خدمات نگهداری شناورها (مارینا ها) خدمات مشاوره ای جهت خرید یا فروش شناورو همچنین خدمات چارتر شناور(اجاره یات) نیز به اعضای خود ارائه می دهد.از انجا که این سطح از مشتریان انتظار خدمات وی ای پی دارند لذا یات کلاب محیطی لوکس برای علاقه مندان به دریا نوردی می باشد.

 مارینا کاسپین بعنوان نخستین یات کلاب شمال کشور طیف وسیعی از بروز ترین خدمات شناوری را به مشتریان خود ارائه می دهد و علاوه بر فروش و نگهداری شناور های لوکس تفریحی بلکه خدمات چارترینگ شناور نیز به علاقه مندان ارائه می دهد تا در صورت تمایل یک دریانوردی لوکس را تجربه کنند.

مارینا کاسپین در یات کلاب خود ۱۵۰  محل پارک براي انواع شــناورهاي تفریحي و لوکس در اندازه هاي مختلف دارا مي باشد.این مجموعه که در فاز آبی شامل ۴پانتون است. اسکله‌های مارینا همگی ساخت شرکت degai  فرانسه بوده و بر روي تمامي اسکله ها و براي هر محل پهلوگیري پداستالهاي  آب شیرین و برق و هچنین SOSجهت ســرویس دهي به شــناورها وجود دارد. رسالت اصلي این مجموعه که لوکس تریـــن مجموعه دریایي در شمال ایران است، ایجاد بستـــري امن جهت نگهداري وسرویس دهي به شناور هاي موجود بوده تا دیگر مالکیـــن شنـــاورها دغدغه هاي به آب اندازي و از آب گیري شناور را نداشـــته باشند و بـــا انبساط خاطر از دریا نوردي خود لذت ببرند. مالک شناور مي تواند بعد از عقد قرارداد اجاره در محل مشخص شده توسط مارینا پهلوگیري نموده و مجموعه مارینا موظف به رســیدگي و محافظت از شــناور بوده تا همواره در وضعیت مطلوب جهت دریا نوردي باشــد.

بخشی از خدمات یات کلاب مارینا کاسپین به این شرح است:

 

  • اسکله اختصاصي جهت پهلوگیري شناورهاي تفریحي (برای اطلاع از تعرفه های یات کلاب کلیک کنید.)

  • مرکز فروش تخصصي شناورهاي تفریحي (برای اطلاع بیشتر کلیک کنید)

  • حفاظت و حراست از شناور‌های پارک شده

  • شستشو و نگهداری از شناورها

  • رسیدگی‌های نوبه‌ای به شناور در صورت مراجعه دیر به دیر مالک شناور

  • انواع تعمیر و سرویس شناور‌ها در صورت درخواست مالک

  • خزه زدایی و اعمال ضد خزه در صورت درخواست مالک

  • انواع فایبر و ژلکات کاری بدنه شناور در صورت درخواست مالک

  • تامین قطعات موتوری ، ناوبری و الکترونیکی، تجهیزات ایمنی و نجات، سیستمهای صوتی و تجهزات شناوری

  •  شستشو‌های خاص و ویژه با بهترین برند مواد شوینده شناور‌های در صورت درخواست مالک