برای اکثر گردشگران که به مقصد بندر انزلی سفر میکنند تفریحات دریایی یکی از جذاب ترین و خاطره انگیز ترین بخشهای سفر است . بهمراه بردن دوربین یا موبایل در اکثر ورزشهای دریایی ممکن نیست لذا وظیفه ثبت این لحظات خاطره انگیز برای گردشگران برعهده پرسنل واحد عکاسی یا مدیا مارینا کاسپین می باشد.

سوا از نوع ورزش دریایی که انجام میدهید چه تک نفره باشد چه همراه با دوستان یا خانواده ،خواه زیر آب باشید یا روی آب و یا حتی برفراز آسمان،واحد مدیا مارینا کاسپین آماده است تا از شما عکاسی یا فیلمبرداری کرده و در نهایت بروی سی دی یا فلش آنرا به شما تحویل دهند. (جهت اطلاع از تعرفه های عکاسی کلیک کنید)

واحد مدیا مارینا کاسپین مجهز به جدیدترین دوربین های عکاسی و فیلمبرداری و تجهیزات مورد نیاز می باشد تا بتواند در هر شرایطی و هر موقعیتی در هر ورزش دریایی از شما عکس و فیلم بگیرد از این رو واحد عکاسی کلوپ مارینا کاسپین بی شک کاملترین و متمایز ترین خدمات عکاسی و فیلمبرداری دریایی را در شمال کشور ارائه میدهد و شما می توانید برای تمام تفریحات موجود در کلوپ تفریحات دریایی مارینا تقاضای خدمات عکسای یا فیلمبردای نمایید.

 

تعدادی گوپرو و دوربین های مخصوص برای عکاسی زیر آب، دوربین های اکشن (action camera) برای عکاسی از ورزشهایی دریایی دیگر مانند ورزشهای پارویی ، دوربین های اس ال ار برای عکاسی از تفریحاتی مانند گشت های دریایی، شاتل سواری و پاراسیل یا عکاسی ساحلی، هلی شات و اسمو (osmo plus) برای تولید محتوای ویدیویی و ساخت کلیپ برای مشتریان بهمراه کلی متعلقات، تجهیزات و گجت های حرفه ای و بروز دیگر در واحد مدیا مارینا کاسپین اماده بکار می باشند تا در سختترین شرایط هم بتوانند با سرعت و  کیفیت بالایی خدمات لازم را به مشتریان داده و لحظات خوش آنها را ثبت کنند.

همچنین اگر مالک شناور تفریحی هستید یا قصد دارید برای یک روز یک قایق تفریحی از مارینا کاسپین اجاره کنید میتوانید با هماهنگی قبلی در صورت نیاز یک تیم عکاس از واحد مدیا مارینا کاسپین در اختیار داشته باشید تا از کل سفر دریایی شما عکاسی کرده یا کلیپ تهیه کنند.